Ładunki TRINITY F90+

Typ danych, które chcesz zebrać i przeanalizować, określi czujnik wymagany dla ładunków Trinity. Każda opcja ładunku dla Trinity obejmuje przedział ładunku z płytą zarządzania ładunkiem (PMB) do wyzwalania i geotagowania sterowanego przez autopilota. PMB łączy czujniki z autopilotem i baterią. Ponadto służy jako rejestrator danych, monitorując rzeczywiste zużycie energii przez czujniki, co pozwala nam mieszać i dopasowywać każdy punkt wyzwalania do niezbędnych danych lotu.

Survey Payload Compartment (SPC)

Czujnik Sony UMC-R10C 20,1 MP (APS-C, (23,2 x 15,4 mm) Exmor® CMOS) jest zalecanym przez nas czujnikiem do zastosowań takich jak geodezja i mapowanie, archeologia, górnictwo, składowanie, inżynieria geotechniczna, GIS, kontrola katastrof, inżynieria lądowa i leśnictwo. Charakteryzuje się dobrą orientacją wewnętrzną, niskimi zniekształceniami i krótkimi czasami otwarcia migawki niezbędnymi dla naszych UAV.

Wyniki: 

Ortofotomapy True RGB (DOP), cyfrowe modele terenu (DTM), cyfrowe modele powierzchni (DSM), gęste chmury punktów RGB (np. XYZ,LAS), modele 3D (np. OBJ, DXF,PLY,STA).

Agriculture Payload Compartment (APC)

Nasze czujniki NDVI dostarczają dokładnych danych wielopasmowych na potrzeby teledetekcji rolniczej o szerokim zakresie. Obecnie obsługujemy czujniki MicaSense i Tetracam w obszarze aplikacji NDVI. W zależności od wymagań klienta czujniki można również łączyć z kamerami RGB, aby pokryć większy zakres funkcji (CPC).

MicaSense RedEdge-M

Mica Sens RedEdge-M to absolutna potęga, a jednocześnie bardzo kompaktowa kamera idealna dla naszych UAV VTOL. Jednocześnie wychwytuje pięć wąskich pasm spektralnych i wykorzystuje zmianę współczynnika odbicia roślin na granicy widma czerwonego i bliskiej podczerwieni. Globalna konstrukcja migawki tworzy obrazy wolne od zniekształceń na każdej platformie. Dzięki RedEdge M użytkownik jest w stanie nie tylko określić konwencjonalne wskaźniki roślinności, takie jak NDVI, NDRE lub SAVI, ale może również wyciągnąć wnioski na temat zdrowia upraw dzięki dodatkowemu pasmu RedEdge. Zapewnia to dokładniejszy pomiar nie tylko wigoru, ale i zdrowia roślin.

Tetracam ADC Snap

Wyposażony w system obrazowania wielospektralnego Tetracam Snap 80 gram NIR-RED/GREEN z elektroniczną, globalną migawką Snap. Pasma NIR umożliwiają temu czujnikowi wychwytywanie ilości promieniowania bliskiej podczerwieni, które odbija powierzchnia, taka jak gleba lub liść; przydatne w zastosowaniach takich jak obliczanie indeksów, takich jak Normalized Difference Vegetation Index (NDVI).

CPC Professional Package

Ten pakiet łączy czujniki RGB i NDVI i oferuje to, co najlepsze z obu światów. Jest idealny do zastosowań wymagających zaawansowanej analityki rolniczej, takich jak monitorowanie wzrostu i zdrowia, obliczanie wolumenu i projekty ubezpieczeniowe.

Wyniki

Ortofotomapy True RGB i multispektralne (DOP), mapy NDVI, mapy aplikacji (ISO-XML), cyfrowe modele terenu HiRes (DTM), cyfrowe modele powierzchni HiRes (DSM), gęste chmury punktów RGB (np. XYZ,LAS), modele 3D ( np. OBJ, DXF,PLY,STA), zliczanie drzew, zliczanie roślin, monitorowanie wysokości roślin itp.

Menu