Career

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Operator danych LiDAR

miejsce pracy: Kraków
dział: Fotogrametrii i Skaningu
firma: ProGea 4D sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie modeli 3D budynków,
  • realizacja projektów z zakresu skaningu laserowego (mobilnego i lotniczego);

Wymagania stawiane przed kandydatem:

  • wykształcenie wyższe pełne w dziedzinach geodezja, geoinformatyka lub pokrewnych,
  • podstawowa znajomość oprogramowania Bentley Microstation,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologią skanowania laserowego (LiDAR) oraz umiejętność przetwarzania danych w pakiecie Terrasolid,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • pomysłowość i samodzielność w działaniu,
  • skrupulatność i rzetelność
  • chęć do nauki;

Oferujemy Ci:

  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia zawodowego z zakresu skanowania laserowego (LiDAR),
  • wynagrodzenie adekwatne do rezultatów,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość awansów w zależności od wyników pracy.

Prosimy o umieszczenie zapisu: „Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę ProGea4D moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji zgodnie Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych”.

Gotową aplikację prosimy przesłać na adres mailowy praca@progea4d.pl.

Specjalista ds. szkoleń i marketingu

nr oferty: DSiRR/2017/03

umowa: umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
dział: Sprzedaży i Rozwoju Rynku

  • opracowywanie planów szkoleniowych z konsultacji z przełożonym,
  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży specjalistycznych szkoleń (przygotowanie oferty, pozyskiwanie klienta),
  • analiza wymagań klientów, monitoring satysfakcji z organizowanych szkoleń (m.in przygotowanie i przeprowadzanie elektronicznych ankiet po każdym szkoleniu),
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie szkoleń,
  • techniczna i logistyczna obsługa szkoleń (organizowanie działań szkoleniowych, odpowiedzialność za przygotowanie i powielanie materiałów szkoleniowych, monitorowanie ich stanu, nadzór nad organizacją i przebiegiem szkoleń),
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu GIS, teledetekcji oraz LiDAR,
  • szeroka współpraca z zespołem sprzedaży oprogramowania i zobrazowań satelitarnych w zakresie klientów i ich sugerowanych potrzeb,
  • kształtowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • wykształcenie wyższe pełne w dziedzinach geografia, geoinformatyka lub pokrewnych,
  • wysoka elastyczność i otwartość w zakresie powierzanych zadań,
  • gotowość na podróże krajowe i zagraniczne,
  • znajomość oprogramowania z zakresu GIS (ArcGIS lub QGIS),
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologią skanowania laserowego (LiDAR) oraz umiejętność przetwarzania danych w pakiecie Terrasolid oraz oprogramowaniu LP360,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca poznawanie dokumentacji technicznej,
  • gotowość na zdobywanie wiedzy z zakresu marketingu,
  • doświadczenie zawodowe (referencje) mile widziane,
  • prawo jazdy kategorii B.

  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia zawodowego z zakresu skanowania laserowego (LiDAR), GIS oraz marketingu w kreatywnym zespole.
  • możliwość awansów w zależności od wyników pracy
  • pakiet szkoleń z zakresu oprogramowania skanowania laserowego oraz GIS w kraju lub za granicą

Prosimy o umieszczenie zapisu: „Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę ProGea4D moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji zgodnie Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych”.

Gotową aplikację w postaci CV i listu motywacyjnego prosimy przesłać na adres mailowy rekrutacja@progea4d.pl wpisując w temacie nr oferty oraz nazwisko np. DSiRR/2017/03 – Jan Kowalski.

Specjalista ds. teledetekcji

nr oferty: DSiRR/2017/04

umowa: umowa na okres próbny 3 m-ce  z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Jesteśmy przekonani, iż zobrazowania satelitarne wspaniale dokumentują zmieniający się świat, w którym żyjemy i są niezwykłym źródłem geodanych służących podejmowaniu właściwych decyzji. Jeśli chcesz współtworzyć i wdrażać innowacyjne rozwiązania pomagające zarządzać środowiskiem dołącz do nas jeszcze dziś. To właśnie z takimi osobami tworzymy zespół ds. innowacyjnych technologii codziennego obrazowania Ziemi z wykorzystaniem nanosatelitów. Twórz z nami innowacyjne rozwiązania geoinformatyczne, zmieniaj z nami Świat!

  • sprzedaż produktów i usług opartych na zobrazowaniach satelitarnych
  • analiza wymagań klientów, przygotowywanie indywidualnych ofert w zależności od potrzeb,
  • organizacja oraz prowadzenie spotkań z klientami,
  • bieżąca obsługa spotkań (materiały marketingowe, agendy spotkań, prezentacje),
  • przygotowywanie analiz teledetekcyjnych oraz GIS,
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu teledetekcji,
  • kształtowanie długotrwałych relacji z klientami.

  • wykształcenie wyższe pełne w dziedzinach nauk środowiskowych, preferowanie
    o specjalizacji geoinformatycznej,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologią skanowania laserowego (LiDAR),

  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia zawodowego z zakresu teledetekcji, GIS oraz marketingu w kreatywnym zespole.

Gotową aplikację w postaci CV i listu motywacyjnego prosimy przesłać na adres mailowy rekrutacja@progea4d.pl wpisując w temacie nr oferty oraz nazwisko np. DSiRR/2017/04 – Jan Kowalski.