LOADING CLOSE

Nasze działy

Dział Fotogrametrii i Skaningu

Najliczniejszy dział w firmie ProGea 4D sp. z o. o. skupiający ponad 20 osób specjalizujących się w szeroko rozumianej fotogrametrii i skanowaniu laserowym. W swojej działalności realizuje projekty z zakresu skanowania laserowego, klasyfikacji chmur punktów i generowania produktów pochodnych, opracowania map 3D na podstawie danych skaningowych, wykonywanie modeli 3D ( w tym modeli BIM) oraz wykonywaniem ortofotomap.


Dział Środowisko

Zespół specjalistów realizujących zadania z zakresu szeroko pojętej ochrony przyrody, zarządzania środowiskiem oraz gospodarowania zielenią miejską. Dział tworzą osoby z wyższym wykształceniem kierunkowym z zakresu nauk biologicznych, leśnych, ochrony środowiska i architektury krajobrazu, posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów, zarówno na potrzeby prywatnych firm, instytucji samorządowych jak i organów powołanych w celu ochrony przyrody.


Dział Sprzedaży i Rozwoju Rynku

Dział Sprzedaży i Rozwoju Rynku skupia obecnie 5 specjalistów z zakresu technologi GIS, skaningu laserowego oraz teledetekcji optycznej i radarowej, zajmujących się prowadzeniem szkoleń, sprzedażą zobrazowań satelitarnych oraz dystrybucją specjalistycznego oprogramowania.


Dział Administracji