skiGIS

SkiGIS to kompleksowe rozwiązanie do zintegrowanego zarządzania wszystkimi informacjami o ośrodkach narciarskich, takich jak: charakterystyka tras kolejowych i tras narciarskich, ich pozycja, dane o rejestrach gruntów oraz umowy z właścicielami gruntów, dokumenty i fotografie, inspekcje i prace konserwacyjne, oraz wiele innych.

Wszystkie informacje są przechowywane w centralnej bazie danych, która jest dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników z biura lub w terenie.
Aktualizowanie informacji, wyświetlanie na mapie czy przyjazne dla użytkownika narzędzia pomiarowe, pomagają w podejmowaniu strategicznych decyzji i pozwalają na dokumentowanie wszystkich procesów w sposób kompleksowy.

Narzędzie do zarządzania geodanymi skiGIS jest stale aktualizowane przez R3 GIS i Klenkhart & Partner, we współpracy z planistami i technikami, aby w pełni zaspokoić potrzeby menedżerów ośrodków narciarskich.

Szeroki zakres kompetencji i doświadczenie z programami skiGIS, WebGIS, GPS oraz nowymi technologiami geologicznymi, takimi jak GoogleEarth®, GPixS 360 umożliwia im stworzenie skutecznego produktu!